Opinie

Zaufaj naszym klientom

Łukasz Skupiński
Warszawa
Korzystam ze wsparcia obsługi zgłoszeń technicznych DomBest od ponad roku. Teraz nie wyobrażam sobie, jak można pracować inaczej. Gro drobnych zgłoszeń i awarii rozwiązywane jest bez mojego udziału, ja dostaję tylko finalny raport o podjętych działaniach. Ilość telefonów do mnie po godzinach pracy ograniczyła się do minimum . W nocy nie budzą mnie zgłoszenia awarii. Nie szukam sam wykonawców, bo w tym wyręcza mnie przydzielona do tego osoba, posiadająca bardzo ogromną wiedzę i szereg kontaktów. Mam czas dla siebie, rodziny i jestem spokojniejszym człowiekiem😊. Mam świetny kontakt z osobą, która mnie obsługuje. Raportujemy sobie zakresy prac na bieżąco, a oferty przygotowane są bardzo skrupulatnie, prace opisane w systemie, ja podejmuje decyzje i określam zasady współpracy. Mam przy tym pełną wiedzę, co dzieje się na nieruchomościach. Bardzo polecam tę usługę. Wreszcie znalazłem przestrzeń na pozysk nowych klientów
Arkadiusz Kogut
Mielec
"DOM BEST to firma wiarygodna z dużym doświadczeniem w swojej branży, co najważniejsze posiadająca wykfalifikowaną kadrę oraz mocne zaplecze techniczne, organizacyjne i zasoby ludzkie niezbędne do prawidłowo realizowanych zleconych zadań. Współpracę z Firmą Dom Best zacząłem od października 2022 roku i od razu nasza współpraca przebiegła w sposób prawidłowy i profesjonalny. Od dłuższego czasu szukałem firmy, której mógłbym powierzyć finanse Zarządzanych przez moją firmę Wspólnot i lokali użytkowych w taki sposób, aby wszystko było rzeczowe, transparentne dla właścicieli mieszkań, lokali usługowych i oczywiście firmę Arkadiusz Kogut Zarządzanie Nieruchomościami. Prowadzona usługa księgowa firmy DOM BEST jest na najwyższym poziomie profesjonalności, kontakt z księgową odbywa się w sposób konkretny i rzeczowy. Przekazanie i przejęcie dokumentacji księgowej oraz uruchomienie platformy dla Wspólnot przebiegła w sposób perfekcyjny.
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DOM BEST jako rzetelnego profesjonalnego wykonawcę swoich usług.
"
Arbor Nieruchomości Agata Kłosińska
Olsztyn
„Od pewnego czasu chodził za mną pomysł pracy na własny rachunek. Dom Best oferował współpracę w ramach umowy B2B. Oparcie w tak solidnym partnerze jak Dom Best, zmniejsza ryzyko prowadzenia własnej działalności. Na start dostałam bazę klientów. Mogę również liczyć na pomoc działu prawnego, IT, księgowego i technicznego. Dla osoby wchodzącej w temat zarządzania nieruchomościami, wsparcie takiej firmy jak dom Best, jest nieocenione.”
z Dom Best od września 2022 r.
Portepol Sp. z o.o. Ewa Mul
Bydgoszcz, Toruń
„Zdecydowałam się nawiązać współpracę z Dom Best, bo zobaczyłam w tym swoją szansę na rozwój zawodowy, poszerzenie wiedzy i zdobycie praktycznego doświadczenia przy wsparciu profesjonalnej i działającej od kilku lat organizacji. Wynagrodzenie spełniające moje oczekiwania Firma z dużym potencjałem. Oferuje sporo praktycznych narzędzi pracy np. nowoczesne kanały dostępu dla mieszkańców, mobilna aplikację dla zarządców itp.”
z Dom Best od lipca 2022 r.
Management Łukasz Supiński
Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra
„Jako zarządca nieruchomości działam na rynku od 9 lat. Bardzo się cieszę, że trafiłem do zespołu Dom Best. Profesjonalizm i nowoczesne metody wprowadzane na rynek zarządców nieruchomości mieszkaniowych sprawiły, że praca daje zadowolenie i satysfakcje. Jako zarządcy, dostajemy od Dom Best produkty, dzięki którym nasza praca to przyjemność.”
z Dom Best od marca 2022 r.
S&G Dom s.c. Iwona Groszkowska, Agnieszka Sowa
Lublin, Dęblin
„Uważam, że system do obsługi wspólnot mieszkaniowych jest najlepszy na rynku. Nie wyobrażam sobie zarządzania nieruchomościami bez tak dobrze rozwiniętego systemu. Świetnie współpracuje się z działem od usterek co też ułatwia pracę zarządcy.”
z dom Best od czerwca 2022 r.
Bartłomiej Pawlikowski
Kraków
„Podczas pierwszych zebrań wspólnot, które organizowałem, otrzymałem duże wsparcie nie tylko merytoryczne, ale również poprzez wsparcie bardziej doświadczonych kolegów, którzy przyjechali, by mi pomóc. To bardzo pomogło mi nabrać pewności siebie i dzięki temu nie miałem problemów, gdy już samodzielnie prowadziłem kolejne zebrania.
Dom Best to firma z dużym potencjałem w szczególności w obszarze nowych technologii wdrażanych w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych.”
z Dom Best od marca 2022 r.
Finanse Projekt Agnieszka Krupa
Ostróda, Elbląg, Olsztyn
„Usługi księgowe cechuje dokładność, profesjonalizm, ogromna wiedza i systematyczność.
W kontaktach z pracownikami zawsze spotykam się z ogromną kompetencją oraz profesjonalizmem. Wart uwagi jest także system obsługi technicznej i inwestycyjnej dla Wspólnot Mieszkaniowych. Pragnę także podkreślić wysoką jakość świadczonych usług, które przejawiają się życzliwością i zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych obowiązków. Gorąco polecam firmę do współpracy.”
Z Dom Best od września 2022r.
Zarządzanie Nieruchomościami Rafał Jaskulski
Lublin
„Pracownicy DOM BEST to wieloletni, samodzielni księgowi, z dużym doświadczeniem i dobrą znajomością zagadnień z zakresu funkcjonowania wspólnot, a także systemu do obsługi księgowej wspólnot. System DOM5 jest bardzo intuicyjny i może być rozbudowany o wiele modułów tj. dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.”
z Dom Best od lipca 2022 r.
Rafał Jaskulski
Lublin
Obsługa usterek i awarii to codzienność w pracy zarządcy nieruchomości.
Jak wszyscy wiemy prawidłowe i odpowiedzialne zarządzanie usterkami
ma ogromne znaczenie dla budynku i jego mieszkańców.

Dzięki DomBest i usłudze Wsparcie technicznego utrzymania nieruchomości „śpię spokojnie” - mam więcej czasu w codziennej swoje pracy na inne, równie ważne tematy.

Pracownicy obsługujący pakiet to kompetentne osoby, znające się na swojej pracy.
Usterki są obsługiwane fachowo od momentu wystąpienia aż do ich usunięcia przez profesjonalne firmy.
Z usługi są zadowoleni mieszkańcy, co ma dla mnie duże znaczenie.
Szczególne przypadki związane z usterkami czy awariami są zawsze ze mną konsultowane – co również mi się podoba.
Rejestr usterek, weryfikacja, kontrola faktur – to tylko cześć zakresu usług.
Dobrym rozwiązaniem jest również współpraca z platformą PortalPro

Polecam skorzystać z pakietu

Nasi Partnerzy