Kim są nasi klienci?

Dom Best działa dla podmiotów obsługujących nieruchomości.

System Dom Best to
bezpieczna oferta – szyta
na miarę Twoich potrzeb

Nie masz dużego budżetu na starcie lub po prostu szukasz oszczędności?

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty wychodzą naprzeciw wymaganiom i potrzebom podmiotów specjalizujących się w zarządzaniu nieruchomościami.

Nasi kienci

Kto może dołączyć do
systemu Dom Best?

  • Firmy zarządzające, które jeszcze nie wdrożyły własnego systemu lub planują jego zmianę, szukające oszczędności finansowych, znające rynek zarządzania i świadome wysokich standardów usługi
  • Zarządy Wspólnot działające samodzielnie, które szukają wsparcia ekspertów, obsługi księgowej i oszczędności kosztów
  • Spółdzielnie mieszkaniowe otwarte na nowoczesne rozwiązania
  • Prowadzący działalność, stawiający pierwsze kroki w branży, którzy na początku drogi już zaczęli budowanie relacji z klientami i szukają wsparcia
Dowiedz się więcej
Opinie

Zaufaj naszym klientom

Management Łukasz Supiński
Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra
„Jako zarządca nieruchomości działam na rynku od 9 lat. Bardzo się cieszę, że trafiłem do zespołu Dom Best. Profesjonalizm i nowoczesne metody wprowadzane na rynek zarządców nieruchomości mieszkaniowych sprawiły, że praca daje zadowolenie i satysfakcje. Jako zarządcy, dostajemy od Dom Best produkty, dzięki którym nasza praca to przyjemność.”
z Dom Best od marca 2022 r.
Zobacz więcej
Bartłomiej Pawlikowski
Kraków
„Podczas pierwszych zebrań wspólnot, które organizowałem, otrzymałem duże wsparcie nie tylko merytoryczne, ale również poprzez wsparcie bardziej doświadczonych kolegów, którzy przyjechali, by mi pomóc. To bardzo pomogło mi nabrać pewności siebie i dzięki temu nie miałem problemów, gdy już samodzielnie prowadziłem kolejne zebrania.
Dom Best to firma z dużym potencjałem w szczególności w obszarze nowych technologii wdrażanych w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych.”
z Dom Best od marca 2022 r.
Zobacz więcej
S&G Dom s.c. Iwona Groszkowska, Agnieszka Sowa
Lublin, Dęblin
„Uważam, że system do obsługi wspólnot mieszkaniowych jest najlepszy na rynku. Nie wyobrażam sobie zarządzania nieruchomościami bez tak dobrze rozwiniętego systemu. Świetnie współpracujesię z działem od usterek co też ułatwia pracę zarządcy.”
z dom Best od czerwca 2022 r.
Zobacz więcej
Arbor Nieruchomości Agata Kłosińska
Olsztyn
„Od pewnego czasu chodził za mną pomysł pracy na własny rachunek. Dom Best oferował współpracę w ramach umowy B2B. Oparcie w tak solidnym partnerze jak Dom Best, zmniejsza ryzyko prowadzenia własnej działalności. Na start dostałam bazę klientów. Mogę również liczyć na pomoc działu prawnego, IT, księgowego i technicznego. Dla osoby wchodzącej w temat zarządzania nieruchomościami, wsparcie takiej firmy jak dom Best, jest nieocenione.”
z Dom Best od września 2022 r.
Zobacz więcej
Zobacz wszystkie

Nasi klienci to:

Nasi klienci to:

Firmy zarządzające
Zarządy wspólnot
Spółdzielnie mieszkaniowe
Osoby bez dużego doświadczenia
Osoby planujące rozpoczęcie działalności

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu!

Please send a traditional email to wspolpraca@dombest.pl if you do not agree with our privacy policy.

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana