Aktualności

Aktualności

Uwaga, brak dostępu do Strefy Klienta!

Szanowni Państwo,

w sobotę 24 lutego będziemy prowadzili prace modernizacyjne. W godzinach od 8:00 do 14:00 Strefa Klienta nie będzie dostępna. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy później!

Państwa Zarządca

Uwaga, 2 listopada dniem świątecznym.

Szanowni Państwo,

informujemy, że 2 listopada nasze biuro będzie nieczynne.

Zapraszamy 3 listopada od samego rana!

 

Z poważaniem DomBest Sp. z o.o.

Zmiana siedziby DomBest

W trosce o zapewnienie większego komfortu obsługi w naszej firmie, zapraszamy od 1 września 2017 do nowej lokalizacji przy al. Wojska Polskiego 9.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowej placówki wszystkich dotychczasowych klientów, jak i osoby, które dopiero szukają pewnego i sprawdzonego Zarządcy.

Organizacja pracy 14 sierpnia

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 14 sierpnia biuro spółki będzie nieczynne. Ewentualne awarie prosimy zgłaszać bezpośrednio do Pogotowia Lokatorskiego – telefon: 91- 488-09-86. Przepraszamy za utrudnienia i życzymy Państwu udanego weekendu.

Państwa Administrator

Zapraszamy do Strefy Klienta

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że 1 czerwca uruchomiona zostanie Strefa Klienta – miejsce Państwa Wspólnoty w internecie. Strefa to rozliczenia, komunikaty i dokumenty dostępne online. Na naszej stronie mogą już Państwo zauważyć rozwiązanie umożliwiające logowanie. Do korzystania z niego niezbędne są login i hasło: mogą je Państwo uzyskać w naszym biurze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Wkrótce na klatkach schodowych wywieszone zostaną informacje na ten temat.

Z poważaniem
DOM BEST

Przerwa w pracy biura

Informujemy, że w dniu 31 listopada 2016 r. biura „Dom – Best” Sp. z o.o. będą nieczynne. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z Pogotowiem Lokatorskim tel. 91 48-80-986 lub 91 48-80-990, e-mail: lokatorskie@op.pl.

Zmiany organizacyjne od 1 stycznia 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2016 r. działy księgowości wspólnot mieszkaniowych i rozliczeń będą obsługiwać interesantów w dniach od poniedziałku do czwartku. W piątki nieczynna będzie obsługa w biurze oraz telefoniczna.

Dni pracy pozostałych działów pozostają bez zmian.

Nowa funkcjonalność – Formularze i Pliki

Informujemy o dodaniu na stronie dombest.pl sekcji „Formularze i Pliki”, w której znajdą Państwo wzorce dokumentów do pobrania oraz e-formularze do przekazywania informacji zarządcy np. odczyty wodomierzy.

box-1    box-3

Bezpłatny odbiór elektrośmieci

Poniżej zamieszczamy link do strony internetowej firmy ElektroEko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA odbierającej bezpłatnie zużyty sprzęt elektroniczny z mieszkań. Zlecenia odbioru elektrośmieci można zgłaszać indywidualnie (bez pośrednictwa wspólnoty mieszkaniowej).
http://elektrosmieci.pl/